MODÜLLERİMİZ

Slider
Daha detaylı bilgi almak için Modül sayfalarınız ziyaret edebilirsiniz...

CAD/CAM programımız yaklaşık 20 yıllık bir sürecin sonucundan elde edilen bilgi ve kullanıcı ihtiyaçları doğrultusunda tamamen yerli bir tasarım ve G Kodu oluşturma programıdır. CAD/CAM programımız tasarlanırken tamamıyla saha içinden alınan geri dönüşler göz özüne alınarak, kullanıcı ihtiyaçları ve kolay bir ara yüze sahip olması amaçlanarak tasarlanmıştır. Uygulamaların ihtiyaçlarına göre kolay ve fonksiyonel işlemler tanımlanmıştır.

CAD/CAM programlarımız 3 ana çekirdekten oluşmaktadır.

  1. Tasarım ve Çizim Yapma (CAD) Fonksiyonları
  2. Üretim ve G-Kod Oluşturma (CAM) Fonksiyonları
  3. Optimizasyon (Nesting) ve Verimlilik Fonksiyonları

Bir çok alanda hali hazırda kullanılan CAD/CAM programımız işlenecek parçanın tasarlanması ve G Kodunun oluşturulması çok basit ve hızlıdır.

Marka bağımsız olarak her türlü CNC Makineler veya hareket kontrolcüleri için G Kodu yada özel kod üretilmektedir. İster makinenin otomasyonu bizim tarafımızdan yapılmış olsun yada ister makine otomasyonu bizim kullandığımız markaların dışında başka sitemler kullanılarak yapılmış olsun. Post Processor tanımlamaları yada programın kaynak kodunda yapılacak değişiklikle ile kontrolcünün anlayabileceği tipte kod üretilebilmektedir. Daha önceden desteklemiş olduğumuz sistemler için bizimle irtibata geçebilirsiniz…